Oferta

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju i zagranicą

Profesjonalne układanie wszelkiego rodzaju płytek , kamieni naturalnych i sztucznych.
Położenie glazury wymaga dużej dokładności, zręczności a nawet artystycznych umiejętności. W tej branży znajdziesz u nas fachowców, którzy ułożą w sposób profesjonalny glazurę, terakotę i gres w Twoim domu, firmie i w basenie. Oferujemy pełen zakres usług glazurniczych: układanie płytek ściennych, podłogowych, klinkierowych, przemysłowych oraz elewacyjnych. Skorzystaj z naszej fachowej pomocy, dzięki nam Twoja kuchnia, łazienka będzie miała niepowtarzalny urok i czar.
Montaż ścianek i sufitów z płyt gipsowo –kartonowych
Montaż regipsów to ostatnio najczęściej spotykany sposób wykończenia surowej ściany. Dzieje się tak dlatego, że efekt wykonanej ściany jest bardzo ładny a samo wykończenie trwa bardzo krótko. Nasza oferta skierowana jest do biur, lokali użytkowych, a także domów jednorodzinnych, mieszkań i innych. Nie podobają się państwu ściany w waszym domu bo są krzywe i nieprofesjonalnie wykonane? Wszystko da się naprawić za pomocą płyt kartonowo-gipsowych. Po ich montażu ściany będą idealnie gładkie i równe. A może chcecie państwo wykonać sobie sufit podwieszany i zamontować efektowne i nowoczesne oświetlenie z halogenów? Płyty gipsowe doskonale nadają się do tego celu a sufit wreszcie będzie równy i gładki. Może mają państwo za duże pomieszczenie, które chcecie podzielić lub odgrodzić. Za pomocą regipsów i aluminiowych profili, ścianka działowa powstanie bardzo szybko i bez większego brudzenia.
Gładzie gipsowe oraz malowanie
Malowanie ścian to najtańszy i najszybszy sposób na odświeżenie wnętrza i zmianę jego wyglądu jednak zły dobór farb czy kolorów może zepsuć efekt końcowy. Dlatego skontaktuj się z naszą firmą. My doradzamy również w tym zakresie. Zrobimy za Ciebie przygotowanie powierzchni bo zajmujemy się również czyszczeniem ścian, zdrapywaniem starej farby, zrywaniem tapet, szpachlowaniem a później pozostaje już tylko malowanie i dekorowanie. W tym zakresie też jesteśmy profesjonalistami i nie boimy się żadnej pracy dlatego czyścimy każdą powierzchnię, szpachlujemy, gruntujemy i oczywiście malujemy. Dlatego jeśli szukasz kogoś do skrobania i mycia ścian, a także profesjonalnego szpachlowania i wymalowania czy otapetowania to znalazłeś firmę wykonującą te usługi.
Ocieplenie
Elewacja to najlepsza wizytówka Twojego domu. Prawidłowo wykonana diametralnie zwiększy właściwości termoizolacyjne oraz zmieni jego wygląd nie do poznania. Same materiały do wykonania izolacji stanowią ponad 60% wartości wykonania całej elewacji. Złe wykonanie elewacji nie tylko nie polepszy jego właściwości termoizolacyjnych, ale wielokrotnie zwiększy koszty ponownego wykonania. Czy stać Cię zatem aby powierzyć swój dom i materiały "partaczom" ? JEŚLI TWOJA ODPOWIEDŹ BRZMI "NIE" TO ŚWIETNIE TRAFIŁES: Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie dociepleń budynków (elewacje, podbitka, tynki) Dynamicznie rosnące zainteresowanie usługami naszej firmy zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu. Nasi klienci doceniaja to, że specjalizujemy się również w dociepleniach - możemy dzięki temu zapewnić wykonanie usług na najwyższym poziomie zgodnie z technologią termoizolacji.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Cuda glazurnicze

Glazurnictwo jest trudnym fachem. Ważne tutaj są wiadomości z materiałoznawstwa, maszyno- znawstwa i technologii ...

© 2010 Bosz-Bud